Faq

45.png

Najczęściej zadawane pytania

Każda dieta to 5 zdrowych i smacznych posiłków przygotowanych we współpracy doświadczonych kucharzy i wykształconych dietetyków. Posiłki te powstają na bazie różnorodnych i pełnowartościowych produktów spożywczych. Dzięki temu każdego dnia dostarczają organizmowi odpowiednią ilość kalorii.

Godziny dostaw są zależne od lokalizacji. Dostawy realizujemy w godzinach od 19:00 do 7:30 rano.  Dowozimy posiłki do klientów z największych miast na terenie całego kraju. Wystarczy zajrzeć do zakładki, Dokąd dowozimy, aby dowiedzieć się więcej. 

Polecamy nasz kalkulator kaloryczności. Wystarczy wybrać płeć, cel stosowania diety, wiek, wzrost i wagę, aktywność fizyczną oraz dodatkowe preferencje, aby narzędzie to mogło obliczyć kaloryczność i zaproponować najlepszą ofertę. Kalkulator działa na zasadzie wzrostu Harrisa-Benedicta. Wylicza przybliżone zapotrzebowanie kaloryczne na cały dzień.

W tym celu warto wykorzystać kalkulator kaloryczności. Jednak osoby, które nie mają doświadczenia w stosowaniu diet, powinny zasięgnąć rady dietetyka klinicznego i skonsultować z nim swój przypadek. Nasze dietetyczki są dostępne w poniedziałki i piątki w godzinach od 13:00 do 15:00.

Efekty stosowania zdrowej, odpowiadającej indywidualnym potrzebom diety są widoczne od razu. Bo od razu po zjedzeniu pełnowartościowych, dobrze skomponowanych posiłków, organizm nabiera siły i energii. Dieta wpływa też na ogólne samopoczucie i nastrój. Zaś sylwetka zmienia się wraz z upływem czasu.

Znajdź dietę idealnie dopasowaną do siebie!