Niski IG

Niski IG

1200kcal – 2750kcal

Niski IG to nasza propozycja cateringu dietetycznego dla osób, które planują zachować niski indeks glikemiczny w codziennym jadłospisie. Po spożyciu potraw, które nasi dietetycy i kucharze dla Ciebie przygotują możesz wobec tego spodziewać się wyregulowania poziomu glukozy oraz insuliny.

Białko

20-25%

Tłuszcze

ok. 35 %

Węglowodany

40-45%

od 56,49 zł /dzień

Dlatego ta propozycja cateringowa jest przeznaczona dla osób chorujących na cukrzycę lub zmagających się z insulinoopornością. Jeśli więc sam nie wiesz, jak zdrowo i smacznie skomponować posiłki w codziennym jadłospisie, zdecyduj się na skorzystanie z usług naszej firmy. Dzięki temu będziesz w bardzo dobrej formie i co najważniejsze, nie spędzisz wielu godzin w kuchni. Niski IG to dania gwarantujące niski poziom glukozy we krwi. Równocześnie, zamawiając dietę pudełkową z tego wariantu nie trzeba się obawiać, że będzie się jeść ciągle to samo. Posiłki są bardzo zróżnicowane. I to właśnie z tego względu mają niski ładunek glikemiczny. Bogactwo warzyw i owoców, jaja, zbożowe produkty pełnoziarniste, nabiał, mięso, zdrowe tłuszcze, pestki i orzechy – to główne składniki, z których przygotowujemy dania dla naszych klientów. W menu znajduje się więc nie tylko sporo witamin, ale też antyoksydantów. W trakcie przygotowania menu nie wykorzystujemy konwencjonalnych produktów słodzących, takich jak: cukier, miód, syrop klonowy, czy syrop z agawy. Zamiast tego stosujemy zdrowe wyroby słodzące – ksylitol, erytrytol, czy stewia.

Dobowy rozkład procentowy składników w poszczególnych posiłkach wynosi:

  • białko: 15% do 20% 
  • węglowodany: 45% do 50%
  • tłuszcze: 30% do 35%. 

Catering z niskim indeksem glikemicznym jest zrobiony z nieprzetworzonych składników. 

Oferowane posiłki obejmują dania w dobowym przedziale kalorycznym wynoszącym od 1200 kcal do 2750 kcal. Możliwość zakupu posiłków w cenie już od 56,49 zł. Zamów dietę Niski IG, aby szybko zobaczyć, jak Twoja kondycja zmienia się na lepsze, przestajesz być senny i cieszysz się dobrym samopoczuciem. Ta dieta służy z pewnością nie tylko diabetykom!