Standard

Standard

1800kcal – 3500kcal

Dieta pudełkowa Standard została przez nas przygotowana z myślą o osobach, którym zależy na tym, by każdego dnia zdrowo się odżywiać i jeść smaczne, pełnowartościowe i sycące posiłki. Nie masz większych wymagań, gdy chodzi o zastrzeżenia w diecie lub specjalne składniki, a również wiesz, że to, co jesz ma wpływ na Twoje zdrowie? Sprawdź, czym jest pakiet Standard.

Białko

15-20%

Tłuszcze

30-35 %

Węglowodany

40-45%

od 46,99 zł /dzień

Menu składa się każdego dnia z 5 posiłków. Nasi eksperci od żywienia oraz kucharze pomogą zmienić Twoje nawyki żywieniowe i przede wszystkim sprawić, że poczujesz się zdrowiej. Nie ma znaczenia, czy nie masz czasu przygotowywać dla siebie posiłków, czy też może nie lubisz gotować. Zamawiając nasz catering Standard, nie musisz niczego zmieniać w swoim rozkładzie dnia. W tej diecie pudełkowej korzystamy z pełnego wachlarza produktów spożywczych: warzyw, kasz, mąk, makaronów, mięs, jaj, ryb, zdrowych tłuszczów i owoców. Stosujemy zasadę 80/20, wobec czego w diecie Standard znajdzie się też miejsce na kawałek ciasta albo na pierogi. To Ty decydujesz, jaka ma być kaloryczność przygotowanych posiłków, wobec czego ten typ diety może Tobie pomóc zarównow pozbyciu się zbędnych kilogramów, jak i w zachowaniu odpowiedniej masy ciała.

Dieta Standard jest uniwersalnym rozwiązaniem, łączącym preferencje osób o różnych potrzebach żywieniowych. Dbamy o to, aby dania były urozmaicone, wobec czego każdy znajdzie coś dla siebie w tym, co przygotowaliśmy. Jeśli dopiero co rozpoczynasz przygodę z jedzeniem z cateringu, to nasza dieta idealnie spełni Twoje oczekiwania. I nie myśl, że jadłospis będzie nudny!

Dobowy przedział składników w poszczególnych propozycjach wynosi:

  • białko: 15% do 20% 
  • węglowodany: 40% do 45%
  • tłuszcze: 30% do 35%. 

Przygotowane posiłki obejmują dania w dobowym przedziale kalorycznym wynoszącym od 1200 kcal do 3000 kcal. Możliwość zakupu posiłków w cenie już od 46,99 zł. Codzienny zestaw przygotujemy w wybranej przez Ciebie kaloryczności. Sprawdź przykładowe posiłki i zdecyduj się na catering pudełkowy Standard. To bardzo dobre rozwiązanie dla osób myślących o zdrowym odżywianiu! 

Chcesz coś zmienić albo ustabilizować swój sposób odżywiania? Jadłeś do tej pory niezdrowe posiłki i brakuje Ci energii? Nasza dieta Standard jest tym, czego potrzebujesz!