Vege + Fish

Vege + Fish

1200kcal – 2750kcal

Vege + Fish to nasza propozycja cateringowa dla osób, które nie jedzą mięsa, ale chętnie jedzą ryby. Kiedy też znajdujesz się w takiej grupie, to zdecyduj się na naszą propozycję. Wyeliminowanie mięsa nie zawsze wiąże się z wyeliminowaniem ryb dla wielu osób. Nasi dietetycy i kucharze bardzo dobrze to rozumieją.

Białko

15%

Tłuszcze

30-35%

Węglowodany

45-55%

od 53,98 zł /dzień

To właśnie z tego powodu kilka razy w tygodniu możesz spodziewać się, że dostaniesz od nas dania z rybami, obfitujące w bardzo zdrowe kasy tłuszczowe omega – 3. Mięso z kolei zastąpiliśmy nasionami roślin strączkowych, jajkami, produktami nabiałowymi, pestkami oraz orzechami. Na Twoim talerzu nie zabraknie też z pewnością kolorowych warzyw, owoców, kasz i pełnych ziaren zbóż. Dania komponujemy w taki sposób,
aby zapewnić optymalną ilość białka, tłuszczy i węglowodanów w menu przewidzianym na każdy dzień.

Wegetariańska dieta pudełkowa z rybami to zdrowe i lekkie posiłki. W rybach znajduje się pełnowartościowe białko o wysokiej przyswajalności, nienasycone kwasy tłuszczowe, witamina D oraz sporo mikroelementów takich jak: jod, selen, fluor, magnez i wapń. Najcenniejszym zaś składnikiem są kwasy tłuszczowe omega – 3, wpływające na dobrą pracę układu krążenia, zwiększające poziom „dobrego” cholesterolu HDL w krwi, a także zmniejszające ryzyko pojawienia się nowotworów. To również one wpływają
na lepszy wygląd skóry, włosów oraz paznokci.

W opcji Vege + Fish otrzymujesz od nas 5 smacznych posiłków wegetariańskich każdego dnia, dostarczających organizmowi cennych witamin oraz składników mineralnych. Mięso zastąpiliśmy w nich roślinami strączkowymi, jajkami, nabiałem, pestkami oraz orzechami. Natomiast, miłośnicy ryby na pewno będą zadowoleni z tego, że odnajdą ją w swoim menu. Każdego dnia, każdy z klientów dostaje to, co najlepsze. Nie ma na pewno mowy o żadnych niedoborach, ponieważ eksperci żywieniowi wiedzą, czym zastąpić mięso, by dieta była opracowana wręcz idealnie.

Główne cechy diety pudełkowej Sport Premium to:

  • białko: 15%
  • węglowodany: 45% do 55%
  • tłuszcze: 30% do 35%.

Oferowane posiłki obejmują dania w dobowym przedziale kalorycznym wynoszącym od 1200 kcal do 2750 kcal. Możliwość zakupu posiłków w cenie już od 53,98 zł. Decydując się na ten model żywienia, wzmocnisz swój układ immunologiczny.