Sport

Sport

1800kcal – 4000kcal

Każda osoba, która uprawia sport wie, jak ważne jest to, aby zawsze cieszyć się dobrą kondycją. Nie da się ukryć, że jest to możliwe wyłącznie wtedy, gdy je się pełnowartościowe posiłki. Nie ma wobec tego znaczenia, czy trenujesz zawodowo, czy jesteś amatorem. Dieta pudełkowa Sport jest z pewnością tym, czego potrzebujesz.

Białko

20-25%

Tłuszcze

ok. 35 %

Węglowodany

40-45%

od 61,48 zł /dzień

Dietę Sport nasi dietetycy i kucharze przygotowują dla osób regularnie trenujących, jak i dla tych, które dopiero zaczynają swoją przygodę ze sportem. Optymalnie zbilansowana dieta obok treningów to kluczowy element pozwalający zrealizować cele treningowe. Zbilansowane posiłki dodają energii oraz pozwalają uzyskać pożądane przez sportsmenów i sportsmenki efekty. W diecie Sport posiłki opierają się na bardzo dużej ilości białka, co umożliwia wzrost masy mięśniowej oraz jest sporą pomocą w zregenerowaniu organizmu po wysiłku fizycznym. Poszczególne potrawy odpowiadają klientom zarówno pod kątem walorów smakowych, jak i wartości odżywczej. Zamawiający chwalą sobie elastyczność cateringu Sport, ponieważ to oni samodzielnie dobierają potrawy do codziennego jadłospisu. My przygotujemy dla Ciebie dania, a Ty możesz cieszyć się zaoszczędzonym czasem i być jeszcze aktywniejszym fizycznie.

Dobowy rozkład procentowy składników w poszczególnych posiłkach wynosi:

  • białko: 20% do 25% 
  • węglowodany: 45% do 50%
  • tłuszcze: 30% do 35%. 

Oferowane posiłki obejmują dania w dobowym przedziale kalorycznym wynoszącym od 1800 kcal do 4000 kcal. Możliwość zakupu posiłków w cenie już od 61,48 zł. Wyboru posiłków w panelu klienta można dokonać minimum z 3 – dniowym wyprzedzeniem, do godziny 14:00. W chwili, gdy zapomnisz złożyć zamówienie albo zrobisz to za późno,  dostaniesz pierwszą dostępną propozycję z menu w konkretnym dniu.  

Dostarczamy posiłki, które gwarantują organizmowi sportowców pełnowartościowe składniki z dodatkiem starannie wytypowanych produktów premium, jak najlepsze gatunkowo sery, czy wołowina. Przyjrzyj się temu, co proponujemy, a Twoja kariera sportowa będzie rozwijała się znakomicie!