Office

Office

1000kcal/1300kcal

Office to nasza propozycja nie tylko dla tych osób, które na co dzień pracują w biurze, ale również dla tych, których codziennością jest home office. Niezależnie od tego, czym się zajmujesz, w przerwach pomiędzy posiłkami możesz skorzystać z naszej zdrowej, pełnowartościowej diety pudełkowej.

Białko

15-20 %

Tłuszcze

ok. 35 %

Węglowodany

40-45 %

od 38,99 zł /dzień

Przygotowane przez naszych dietetyków i kucharzy posiłki zapewniają energię na każdy dzień, co nie jest dziwne, biorąc pod uwagę to, iż energię w pracy zapewniają odżywcze: drugie śniadanie, obiad, podwieczorek i świeży, owocowo – warzywny sok. Jako osoba aktywnie zawodowo na pewno nie masz na co dzień zbyt wiele czasu na to, by przygotowywać dla siebie zdrowe i sycące posiłki. W TIM Catering wiemy o tym doskonale i dlatego zajęliśmy się przygotowaniem takich potraw. 

Dieta Office to idealne rozwiązanie dla osób ceniących elastyczność w przygotowywaniu poszczególnych dań. Śniadanie i kolację możesz bowiem sobie przygotować samodzielnie albo zdecydować się na zjedzenie posiłku w ulubionej restauracji. Z kolei, w przygotowanych przez nas daniach znajdziesz optymalną ilość witamin i składników mineralnych, pozytywnie wpływających na samopoczucie oraz na skupienie w pracy. Możesz też spodziewać się, że po zjedzeniu dania przez nas przygotowanego odzyskasz energię w chwili, gdy będziesz już przemęczony. Nasze menu świetnie sprawdza się w przypadku osób zabieganych. 

Gwarantujemy, że każdego dnia będziesz mieć do wyboru szeroki wachlarz produktów roślinnych i zwierzęcych, a w tym: nabiał, jajka, różne rodzaje mięsa, czy ryb morskich. Naszą dietę bez problemu dopasujesz do swojego trybu życia. Zaoszczędzisz również czas na gotowanie, który możesz poświęcić na rozwój osobisty albo na spotkania z przyjaciółmi. 

Dobowy rozkład procentowy składników w poszczególnych posiłkach wynosi:

  • białko: 15% do 20% 
  • węglowodany: 45% do 50%
  • tłuszcze: 30% do 35%. 

Przygotowane posiłki obejmują dania w dobowym przedziale kalorycznym wynoszącym od 1000 kcal do 1300 kcal. Możliwość zakupu posiłków w cenie już od 38,99 zł.

Zamów catering pudełkowy Office, żeby więcej nie jeść posiłków z automatu albo nie przejmować się tym, że po raz kolejny nie zjesz czegoś wartościowego!