Vegan

Vegan

1200kcal – 2750kcal

Vegan to dieta pudełkowa dla osób, które ze swojego jadłospisu całkowicie odstawiły mięso i nabiał. Wiemy, że na początku przygotowanie posiłków bez tej bazy może być trudne. Możesz również nie mieć na to czasu albo po prostu chęci. Dlatego nie musisz się obawiać, ponieważ decydując się na nasz catering dietetyczny, masz pewność, że wszystko będzie zrobione tak dobrze, jak to możliwe – czyli zdrowo, smacznie oraz sycąco. Różnorodność posiłków, które dla Ciebie przygotujemy, bez wątpienia Cię zaskoczy.

Białko

15%

Tłuszcze

30-35%

Węglowodany

45-55%

od 55,99 zł /dzień

W diecie Vegan produkty odzwierzęce zastąpiliśmy nasionami roślin strączkowych, pestkami i orzechami, a także produktami typowymi dla diety wegańskiej, do jakich zaliczają się: tofu, soczewica, ciecierzyca, groch, fasola, czy napoje roślinne. W Twoim codziennym jadłospisie na pewno nie zabraknie sezonowych owoców i warzyw, kasz, czy pełnych ziaren zbóż. Dania skomponujemy w taki sposób, aby zapewnić optymalną ilość witamin i minerałów, a także białka, tłuszczy i węglowodanów. Wegański catering dietetyczny kierujemy do osób, które chcą wyeliminować produkty pochodzenia zwierzęcego, przy jednoczesnym dostarczeniu najważniejszych składników odżywczych. Podczas opracowania menu całkowicie wykluczyliśmy: mięso, ryby, owoce morza, nabiał, jaja oraz miód. Bazą są natomiast składniki roślinne: zboża, rośliny strączkowe, orzechy, nasiona, warzywa i owoce. Coraz więcej osób decyduje się przejść na weganizm, wobec czego nie mogło tej opcji zabraknąć w naszej propozycji diet pudełkowych.

Dobowy rozkład procentowy składników w daniach wege to:

  • białko: 15%
  • węglowodany: 45% do 55%
  • tłuszcze: 30% do 35%.

Oferowane posiłki obejmują dania w dobowym przedziale kalorycznym wynoszącym od 1200 kcal do 2750 kcal. Możliwość zakupu posiłków w cenie już od 55,99 zł. Przyjrzyj się propozycjom przykładowych posiłków i szybko przekonaj, że z nami wegański styl życia jest w pełni możliwy. I chociaż na początku wiele osób myśli, że kuchnia wege to sporo ograniczeń, udowadniamy, że wcale tak nie musi być. Nasze posiłki są urozmaicone.