Slim

Slim

1200kcal – 3000kcal

Przygotowaliśmy zestaw Slim, doskonale wiedząc, że jest to teraz trendy. Coraz więcej osób wie o tym, że kiedy chcą wyglądać zgrabnie i mieć nienaganną sylwetkę, to zdrowa dieta jest podstawą. Marzysz również o pięknym wyglądzie, ale nie wiesz, które dania będą dla Ciebie najlepsze albo nie masz czasu na przygotowanie potraw? Zrobimy je dla Ciebie. Odchudzaj się rozsądnie, a więc w zbilansowany sposób.

Białko

20%

Tłuszcze

25-30 %

Węglowodany

50-55 %

od 55,99 zł /dzień

W naszym menu znajdziesz różnorodne, smaczne i korzystne dla zdrowia potrawy, które pozbawione są białego cukru. Znajdują się w nich za to: odżywcze białko, warzywa i produkty pełnoziarniste. Myślisz o tym, żeby zredukować masę ciała, mieć więcej energii oraz poprawić wyniki badań, które do tej pory nie były korzystne? Nasza dieta pudełkowa Slim to dieta redukcyjna, pomagająca zrzucić zbędne kilogramy i najzwyczajniej poczuć się lepiej. W jej ramach otrzymujesz każdego dnia 5 zdrowych, smacznych i pełnowartościowych posiłków, w tym jeden odżywczy koktajl, bogaty w witaminy i mikroelementy. W przygotowanych przez naszych ekspertów od żywienia i kucharzy posiłkach możesz też spodziewać się zwiększonej ilości błonnika i pełnowartościowego białka. Dzięki temu, po każdym daniu będziesz mieć uczucie sytości na dłużej i zminimalizujesz ryzyko podjadania.

Co musisz wiedzieć o pakiecie Slim? Jest to:

 • zwiększona ilość warzyw, owoców niskocukrowych i pełnych ziaren zbóż,
  a więc cennego źródła antyoksydantów i błonnika pokarmowego,
 • gwarancja regularnego dostarczania do organizmu pełnowartościowych:
  błonnika i białka,
 • ograniczenie ilości tłuszczu na rzecz zdrowego białka z chudego mięsa, ryb i nabiału,
 • źródło niezbędnych witamin i składników mineralnych, a także wielonienasyconych kwasów tłuszczowych z ryb,
 • przyspieszający metabolizm i odciążający układ trawienny koktajl bez cukru,
 • śniadanie, II śniadanie, obiad, koktajl wspomagający redukcję i kolacja –
  każdego dnia. 

Dobowy rozkład procentowy składników w poszczególnych posiłkach wynosi:

 • białko: 20% 
 • węglowodany: 50% do 55%
 • tłuszcze: 25% do 30%. 

Przygotowane posiłki obejmują dania w dobowym przedziale kalorycznym wynoszącym od 1200 kcal do 3000 kcal. Możliwość zakupu 5 posiłków dziennie w cenie już od 55,99 zł.

Zamów naszą dietę Slim, aby cieszyć się utratą kilogramów bez równoczesnego uczucia głodu i spadku energii! Zachęcamy do sprawdzenia przykładowych posiłków.