Vegetarian

Vegetarian

1200kcal – 3000kcal

Vegetarian to dieta pudełkowa, którą stworzyliśmy dla osób będących na diecie wegetariańskiej. Jeśli również z powodów zdrowotnych lub światopoglądowych nie jadasz na co dzień mięsa, to sprawdź, co dla Ciebie mamy. Na pewno w tak bogatej ofercie żywieniowej odnajdziesz coś, co będzie dla Ciebie najlepsze.

Białko

15%

Tłuszcze

30-35%

Węglowodany

45-55%

od 50,48 zł /dzień

Eksperci żywieniowi i kucharze dbają o to, aby zamawiający mogli cieszyć się smacznymi, pełnowartościowymi, sycącymi i różnorodnymi posiłkami. Dania przygotowane są kreatywnie i dokładnie w takim zakresie kalorycznym, jakiego oczekuje klient. We wszystkich potrawach możesz spodziewać się dużej zawartości warzyw oraz białka roślinnego. Niezależnie od tego, czy jesteś wegetarianinem od dłuższego czasu, czy też dopiero co podjąłeś decyzję o tym, że chcesz zrezygnować z jedzenia mięsa, ryb i owoców morza, z nami urozmaicisz i zbilansujesz swoje posiłki. W opcji cateringowej Vegetarian otrzymasz od nas pięć smacznych posiłków wegetariańskich każdego dnia. Dostarczą one Twojemu organizmowi cennych witamin i składników mineralnych. Mięso i ryby zastąpiliśmy w nich roślinami strączkowymi, jajkami, nabiałem, pestkami oraz orzechami. Oczywiście, nie zapomnieliśmy też o kolorowych warzywach i owocach, kaszach oraz pełnych ziarnach zbóż. Nasze dania komponujemy w taki sposób, żeby zapewnić wegetarianom optymalną ilość białka, tłuszczy i węglowodanów. Nie musisz obawiać się, że nie będziesz na co dzień mieć dostępu do najlepszych propozycji żywieniowych, ponieważ dostajesz od nas to, co najlepsze. Ponadto, Twój organizm nie będzie zmagał się z żadnymi niedoborami, ponieważ zawsze otrzymasz perfekcyjnie zbilansowane posiłki.

Dobowy rozkład procentowy składników w daniach wege to:

  • białko: 15%
  • węglowodany: 45% do 50%
  • tłuszcze: 30% do 35%.

Oferowane posiłki obejmują dania w dobowym przedziale kalorycznym wynoszącym od 1200 kcal do 3000 kcal. Możliwość zakupu posiłków w cenie już od 50,48 zł. Sprawdź przykładowe propozycje dań przez nas przygotowane i już teraz kontynuuj z nami swój wege styl życia, dosłownie „od kuchni”!