Sport Premium

Lactose Free

1200kcal – 2750kcal

Jesteś w gronie osób nietolerujących laktozy? Przykre dolegliwości ze strony układu pokarmowego to Twoja codzienność? Nie wiesz, jak przygotować dla siebie zdrowe i zbilansowane posiłki, albo nie masz do tego motywacji lub czasu? Lactose Free to nasza propozycja diety pudełkowej, która na pewno spełni Twoje oczekiwania.

Białko

15-20%

Tłuszcze

30-35%

Węglowodany

45-50%

od 52,99 zł /dzień

Nasi wykwalifikowani dietetycy oraz kucharze w menu wolnym od laktozy produkty mleczne zastępują odpowiednikami bez laktozy albo ich roślinnymi zamiennikami. Dieta Lactose Free jest smaczna, różnorodna, a także jak najlepiej zbilansowana pod kątem składników odżywczych. Dzięki temu osoby zmagające się z nietolerancją laktozy uwolnią się od przykrych objawów, bez konieczności rezygnacji ze smacznych posiłków. Troska o zdrowie i pyszne dania w parze to rozwiązanie, które rzeczywiście jest warte polecenia. Z naszym cateringiem pudełkowym dostarczysz do organizmu niezbędne składniki, które pozwolą Ci się cieszyć dużą energią i bardzo dobrą odpornością.

Zasady w diecie Lactose Free:

  • błonnik pokarmowy pochodzi przede wszystkim z produktów zbożowych naturalnie bezglutenowych: ryżu, kukurydzy, gryki, manioka i owsa, a także z nasion roślin strączkowych, 
  • mleko i przetwory bezlaktozowe mają standardową zawartość tłuszczu 1,5%, dodatkowo w menu uwzględnione są napoje roślinne wzbogacone w wapń – napoje owsiane, migdałowe, ryżowe i kokosowe. 

Jadłospis ograniczający spożywanie laktozy jest więc bardzo dokładnie przemyślany. Możesz zapomnieć o tak uciążliwych objawach nietolerancji cukru mlecznego jak wzdęcia i bóle brzucha. Wszystkie posiłki przygotujemy ze starannie wyselekcjonowanych, świeżych i smacznych produktów. Nie używamy konserwantów i produktów wysoko przetworzonych.

Dobowy rozkład procentowy składników w daniach wege to:

  • białko: 15% do 20%
  • węglowodany: 45% do 50%
  • tłuszcze: 30% do 35%.

Oferowane posiłki obejmują dania w dobowym przedziale kalorycznym wynoszącym od 1200 kcal do 2750 kcal. Możliwość zakupu posiłków w cenie już od 52,99 zł. Zobacz, jakie przykładowe posiłki dla Ciebie przygotowaliśmy i przekonaj się, że będzie to dla Ciebie doskonała opcja!