Less Gluten

Less Gluten

1200kcal – 2750kcal

Less Gluten to propozycja dla osób, które z powodów zdrowotnych lub po prostu dla zachowania dobrej kondycji zdecydowały się na wyeliminowanie glutenu ze swojej diety. Ograniczając gluten można jeść smacznie i lekko, a przede wszystkim poprawić odporność organizmu. Udowadniamy to, komponując wszystkie posiłki w taki sposób, by rzeczywiście były pełne składników odżywczych. Menu Less Gluten obejmuje naturalnie bezglutenowe produkty oraz bezglutenowe odpowiedniki niektórych wyrobów.

Białko

15-20%

Tłuszcze

30-35%

Węglowodany

45-50%

od 54,49 zł /dzień

Dieta bezglutenowa opiera się na tym, że zbóż glutenowych wybiera się te, które są od niego naturalnie wolne – proso, grykę, kukurydzę, ryż, czy komosę ryżową. Pieczywo, makarony i kluski zamienione są bezglutenowymi odpowiednikami. Less Gluten jest dietą odpowiednio zbilansowaną, wobec czego dostarcza odpowiednią ilość witamin i składników mineralnych. Jeśli więc zmagasz się z objawami nietolerancji glutenu, to wcale nie oznacza, że musisz zrezygnować z jedzenia swoich ulubionych posiłków. Doświadczeni dietetycy i kucharze zadbają o to, żeby dania nadal smakowały pysznie, pomimo że większość znanych składników będzie w nich inna. Już po paru dniach stosowania takiej diety można będzie zauważyć brak dyskomfortu i przykrych dolegliwości. Możesz zapomnieć o: bólach brzucha, wzdęciach, nudnościach i wymiotach, uczuciu pełności, zaparciach oraz gazach.

Dobowy rozkład procentowy składników w daniach wege to:

  • białko: 15% do 20%
  • węglowodany: 45% do 50%
  • tłuszcze: 30% do 35%.

Oferowane posiłki obejmują dania w dobowym przedziale kalorycznym wynoszącym od 1200 kcal do 2750 kcal. Możliwość zakupu posiłków w cenie już od 54,49 zł. Sprawdź przykładowe menu i zdecyduj się na pyszne, zdrowe i sycące dania bezglutenowe. Twój organizm na pewno będzie Ci za to wdzięczny! Ten catering dietetyczny jest wręcz uszyty na miarę osób cierpiących na alergie pokarmowe i nietolerancję glutenu.
Oferujemy najlepszą jakość dostarczanych składników oraz to, że będziesz zachwycony smakiem potraw, jakie otrzymasz każdego dnia!